Revoluce ve vyztužování.

Nová éra ve vyztužování! CADKON+ RC od 1 900,- Eur!

Přepišme spolu historii vyztužování s novým a cenově dostupným řešením. Vytvořili jsme pro vás nový revoluční produkt CADKON+ RC, který 1.11.2018 uvedeme na trh. Tímto krokem reagujeme na četná přání vás profesionálů, se kterými jsme denně v kontaktu. Stejně jako před 6-ti lety, kdy jsme představili produkty CADKON+ Architecture a MEP, které zásadně zjednodušili práci projektantům ve stavebnictví a TZB. Nyní otevíráme novou éru ve vyztužování dostupnou doslova pro všechny!


 

CADKON+ RC je postavený na osvědčené technologii CADKON-RCD, ale navíc obsahuje vlastní CAD jádros podporou formátu DWG. Je to tedy samostatně fungující řešení pro železobetonové konstrukce bez nutnosti licence AutoCADu®.

 
NOVÝ CADKON+ RC


 
Máte starší licenci CADKON RCD, B?
Objednejte si UPGRADE na CADKON+ RC již dnes a to s výraznou slevou!
POZOR! Tato zaváděcí cena platí pouze při objednání do 14.12.2018.


Jestliže máte zájem o další informace o produktu CADKON+ RC, můžete se obrátit na našeho specialistu: Lumír Blažek, lumir.blazek@graitec.com, +421 948 332 693
 
Využitím této nabídky získává uživatel časově neomezenou trvalou licenci produktu. Časově omezena je pouze služba CADKON Active na dobu 1 roku. Využitím akce bude původní licence starého produtku CADKON RCD deaktivována. Veškeré uvedené ceny jsou v Kč bez DPH a za 1 licenci. Nabídka se řídí Všeobecnými a obchodními podmínkami společnosti Graitec s.r.o., které jsou dostupné na stránkách www.graitec.cz.