Školiace webináre


Pro Vás, naše zákazníky, pořádáme pravidelná výuková online školení, tzv. webináře, která jsou vždy zaměřena na konkrétní téma. Tato školení můžete absolvovat, pokud máte platnou službu CADKON Active, v rámci níž máte přístup pro bezplatnou registraci.

Nová témata webinářů vypisujeme vždy kvartálně, na počátku ledna, dubna, července a října. Informaci o vypsaných webinářích obdržíte na začátku nového kvartálu formou seznamu aktuálních webinářů emailem. Následně obdržíte emailem ještě osobní pozvánky od jednotlivých lektorů. Tyto osobní pozvánky obdržíte již pouze na produkty, které máte od nás zakoupeny. Osobní pozvánky rozesíláme vždy několik málo dnů před každým webinářem, jednak jako připomenutí a také pokud nejste ještě na webinář registrováni, tak budete již lépe vědět, zda Vám daný termín webináře vyhovuje.

Pokud Vám termín webináře nevyhovuje, tak nevadí, přesto se na webinář zaregistrujte. Po jeho proběhnutí obdržíte email s odkazem na video záznam z daného webináře, který si můžete pak kdykoliv shlédnou.

Samozřejmou výhodou vaší přímé účastí na webináři je možnost klást vaše dotazy k danému tématu nebo požádat o zařazení webináře na téma, které Vás zajímá.

Aktuálně vypsané webináře jsou dostupné po přihlášení na  www.cadkon.eu v Můj CADKON+ > Školení a webináře.

Z uskutečněných webinářů jsou pořízeny video záznamy, které jsou pro Vás dostupné po přihlášení na  www.cadkon.eu v Můj CADKON+ > Výuková videa. Také zde naleznete výuku formou ucelených skupin obsahujících kratší videa včetně výkresových podkladů, které Vás krok po kroku provedou a naučí využívat jednotlivé funkcionality.


Pokud pozvánky na pořádané webináře nedostáváte a měli byste o ně zájem, napište nám na info@cadkon.eu.

Seznam vypsaných webinářů CADKON na Q2/2022 včetně všech webinářů na novinky pluska i nadstaveb.